Рукавні фільтри

Рукавні фільтри – один з найбільш ефективних способів очищення повітря з великою концентрацією забруднюючих речовин. Найчастіше їх використовують в обладнанні для видалення пилу із важкими умовами роботи.

Рукавні аспіраційні установки АБ ТЕХНОЛОДЖИС можуть бути виготовлені в різних варіантах і габаритах. Вони використовуються як на відкритих майданчиках, так і всередині приміщень.

Рукави для фільтрів виробляються зі спеціальних високоякісних матеріалів, які можна використовувати за досить високих температур, вологості або за умов підвищеного вмісту абразивних речовин.

Фахівці АБ ТЕХНОЛОДЖИС підбирають фільтрувальний матеріал з урахуванням умов експлуатації і властивостей забруднюючих речовин. Термін служби рукавів коливається від 2 до 4 років. Але при якісному обслуговуванні та своєчасній заміні фільтрувального матеріалу установки будуть служити довше та ефективніше.

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС пропонує як корпусні, так і вбудовані рукавні фільтрувальні установки.

Широкий модельний ряд фільтрувальних елементів АБ ТЕХНОЛОДЖИС дозволяє використовувати аспіраційні установки в найскладніших технологічних процесах.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші спеціалісти дадуть відповідь на всі Ваші питання.