Послуги

Металообробка

Одним із найважливіших процесів, який повинна пройти металева деталь перед початком використання, є механічна обробка.

Власна матеріально-технічна база та висококваліфікований персонал компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС забезпечують повний цикл виробництва: від виготовлення деталей до виготовлення промислового устаткування.

Виробничий цех площею 700 м2 оснащений найновішим обладнанням, зокрема:

 • Станками плазмової різки
 • Листозгиначами
 • Високопродуктивними зварювальними апаратами
 • Цехом порошкового фарбування
 • Свердлильними станками, пресами та ін.

Спеціалісти компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС забезпечують якісні послуги з металообробки як для великих концернів, масштабних підприємств, так і для дрібних підприємців та приватних осіб.

Розрахунок вартості роботи безпосередньо залежить від складності, об’єму та термінів виконання.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Плазмова різка

Як відомо, плазмова різка – це один з найбільш ефективних термічних способів різання листового металу, який відрізняється перш за все високою точністю та якістю обробки.

У своїй роботі компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС використовує обладнання з плазмової різки під управлінням сучасної системи числового програмного керування (ЧПК). Устаткування дозволяє швидко та якісно виконати різку листових металів товщиною від 0,5 мм до 21 мм з найбільшою точністю.

Серед переваг даного виду металообробки слід виділити досить низьку вартість, високу швидкість різання, відсутність ризику деформації виробів та, так званого, напливу на матеріалі, високу продуктивність і можливість виготовлення виробів будь-яких складних геометричних форм.

Фахівці АБ ТЕХНОЛОДЖИС виконують різку як за власними кресленнями, так і за кресленнями замовника. Робоче поле – 2000х3000 мм.

Завдяки величезному досвіду фахівців і використанню сучасного високотехнологічного спеціалізованого обладнання з ЧПК, компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС гарантує, що різка буде виконана швидко та відповідно до високих стандартів якості.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Зварювальні роботи

Зварювання є однією із найпоширеніших у світі технологій скріплення металевих деталей.

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС пропонує якісні та недорогі зварювальні роботи, виконані кваліфікованими зварювальниками із дотриманням усіх вимог, норм та стандартів.

Наші фахівці виконують електродугове зварювання плавким та неплавким електродом у захисних газах, газове й точкове зварювання.

Наші інженери допоможуть спроектувати конструкцію, розробити технологію зварювання, а також підібрати зварювальний матеріал й обладнання. Зварювальні роботи можуть бути виконані за індивідуальними проектами.

Крім однорідності та міцності з’єднання дуже важливо, щоб зварювальний шов виглядав акуратно, малопомітно та забезпечував максимальну міцність деталі.

Фахівці АБ ТЕХНОЛОДЖИС у даному випадку обирають одну з найдієвіших і найвигідніших у співвідношенні «ціна-якість» методик – механічну очистку, яка виконується за кілька етапів:

 1. очищення зони навколо шва, яка дозволяє домогтися одного рівня площини зварювального шва й виробу, щоб було якомога менше нерівностей;
 2. вирівнювання методом грубої зачистки за допомогою болгарки, що дозволяє позбутися від більшості дефектів зварювального шва;
 3. ручне шліфування за допомогою терпуга для досягнення максимальної однорідності поверхні;
 4. полірування – завершальний етап у зварювальному виробництві продукту та його підготовці до фарбування.

Всі зварювальники нашої компанії сертифіковані відповідно до системи управління якістю ISO.

Звертайтеся до АБ ТЕХНОЛОДЖИС і переконайтеся, що краще мати справу з виробником.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Порошкове фарбування

Нині порошкове фарбування – найбільш популярна та ефективна альтернатива стандартному способу фарбування, адже воно має максимальну стійкість до різних фізичних і механічних впливів.

Технологія нанесення досить складна та вимагає використання спеціального обладнання й наявності спеціалізованих приміщень: фарбувальної камери, де за допомогою розпилювального пістолета на попередньо очищений виріб напилюється порошкова фарба і камери полімеризації, де при температурі 160-250°С відбувається запікання фарби та з порошкового шару утворюється монолітне полімерне покриття.

Переваги порошкового фарбування:

 • швидкість нанесення й мінімальна потреба в персоналі за рахунок автоматизації процесу
 • отримання однорідного довговічного покриття з поліпшеними експлуатаційними властивостями
 • екологічність і мінімізація шкоди для навколишнього середовища

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС пропонує роботи з порошкового фарбування металу й металоконструкцій. У нас доступний великий вибір кольорів за шкалою RAL (близько 200). У своїй роботі використовуємо порошкові фарби європейських виробників. Завдяки кращому обладнанню та професійним навичкам наших фахівців, ми запропонуємо для вас найкраще рішення.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Свердління

У процесі виробництва та складання металоконструкцій часто виникає необхідність у отриманні наскрізних або глухих отворів певного діаметру та глибини.

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС надає послуги зі свердління металу будь-якого різновиду та рівня складності.

Свердління отворів у металі здійснюють у декілька етапів. Для початку на поверхні матеріалу виконується розмітка, потім у необхідному місці висвердлюють невелике заглиблення. Після цього деталь закріплюється на верстаті, та проводиться її остаточна обробка. Свердло підбирається залежно від типу матеріалу та необхідного розміру отвору.

Наш свердлильний верстат дозволяє робити отвори Ø від 1 мм до 100 мм, а також дозволяє свердлити вертикальні поверхні.

При замовленні послуг з свердління наша Компанія гарантує відмінну якість і розумні ціни.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Згинання

У наш час при виготовленні практично будь-яких виробів з металу виконуються операції з його згинання. Цей метод металообробки дозволяє виготовляти продукти та деталі різних конфігурацій та будь-якого рівня складності, крім того, за допомогою згинання можна виготовити нестандартні конструкції.

Головна технологічна перевага даного методу полягає в тому, що він дозволяє виготовляти монолітні металеві вироби абсолютно без зварювальних швів. Це позитивно впливає на їхню міцність, антикорозійну стійкість та довговічність.

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС пропонує послуги зі згинання листового металу завтовшки до 10 мм виробництва України, Німеччини, Словаччини та ін.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Проектування

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС забезпечує професійний розрахунок і проектування металоконструкцій промислового обладнання. Ми пропонуємо:

 • Корпуси для аспіраційних установок та елементи до них
 • Бункери
 • Майданчики для обслуговування обладнання
 • Рамні конструкції
 • Каркаси швидковстановлюваних будівель
 • Деталі малогабаритних конструкцій
 • Металоконструкції промислового та цивільного призначення.

У процесі проектування працівники нашої компанії використовують останні досягнення науки і техніки, новітні технології та методи розробки проектів.

Проектування відбувається у тісному співробітництві із Замовником для врахування усіх побажань і виконання якісного проекту в максимально короткі терміни.

Наша компанія виконує проектні роботи для різноманітних галузей промисловості.

Наші інженери-проектувальники забезпечують:

 • Конструювання металоконструкцій та зварювальних виробів будь-якої складності та модифікації
 • Проектування обладнання для аспіраційних установок, компресорних станцій, систем вентиляції, повітропроводів та ін.
 • Розробку технологічної документації
 • Опрацювання нестандартних проектів під ключ
 • 3D-моделювання

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Рішучі завжди
отримують більше

Заповніть форму і отримайте швидку безкоштовну консультацію

Монтажні роботи

Монтаж, демонтаж та установка промислового обладнання – це цілий комплекс заходів, для успішного виконання якого необхідна надійна команда досвідчених фахівців, які добре знають свою справу.

Висококваліфікований персонал компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС гарантує системний підхід до виконання монтажних та демонтажних робіт як у будинках і спорудах, які ще будуються, так і в приміщеннях, що вже введені в експлуатацію.

Ми пропонуємо:

 • Монтаж металоконструкцій.
 • Монтаж технологічного обладнання.
 • Монтаж компресорних станцій.
 • Монтаж вентиляційного обладнання та повітропроводів.
 • Монтаж автоматики та електромонтаж.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Шефмонтаж

Спеціалісти компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС забезпечують професійне виконання шефмонтажних робіт, які мінімізують ризики виникнення помилок у процесі монтажу та запуску обладнання, а також допомагають виявити можливі несправності ще до введення обладнання в експлуатацію. Це, у свою чергу, сприяє підвищенню рівня надійності робочих установок надалі.

Крім того, шефмонтаж дозволяє уникнути більшості труднощів організаційно-технічного характеру, які неминуче виникають при монтажі нового, незнайомого для персоналу обладнання.

Співробітники компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС пропонують повний комплекс шефмонтажних робіт, зокрема:

 • авторський нагляд та технічний контроль за проведенням монтажу;
 • підключення та перевірка працездатності обладнання;
 • теоретичне та практичне навчання персоналу замовника;
 • запуск в експлуатацію та тестування роботи обладнання.

Шефмонтаж обов’язково супроводжується виїздом наших спеціалістів на об’єкт.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Сервісне обслуговування

Сервіс-інженери компанії АБ ТЕХНОЛОДЖИС вчасно та якісно вирішують будь-які завдання гарантійного та післягарантійного обслуговування, забезпечуючи:

 • цілорічний контроль справності роботи аспіраційних систем, компресорних установок, вентиляторів та інших типів промислового обладнання,
 • оперативне реагування на запити замовника,
 • економію витрат за рахунок запобігання неочікуваних несправностей,
 • постійну наявність змінних елементів, витратних матеріалів та запчастин на складі,
 • можливість обслуговування обладнання будь-яких виробників.

Звертаючись в компанію АБ ТЕХНОЛОДЖИС, Вам не доведеться хвилюватися про працездатність Вашого обладнання.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.