Компресори

Під час виробництва будь-якого обладнання, що використовується в численних сферах промислового сектору (у виробництві пакування, у сфері сільського господарства, у текстильній, хімічній, харчовій, автомобільній та інших видах промисловості) разом із іншими енергоносіями використовується стиснене повітря.

Єдиним джерелом стисненого повітря на сьогоднішній день є компресори. Разом з розвитком технологій та зростанням індустрії відзначено значний прогрес у виробництві даних установок. Висока продуктивність, ефективна робота за будь-яких умов і забезпечення зниження експлуатаційних витрат є основними правилами конкуренції на ринку компресорного обладнання.

Згідно з цими умовами компанія Ozen Kompresor регулярно розширює асортимент і щодня покращує якість своєї продукції, у достатній мірі перевершуючи очікування клієнтів.

Разом з послугами, які пропонуються споживачам перед продажем виробленої продукції, а також завдяки великій сервісній мережі післяпродажного обслуговування, компанія Ozen Kompresor надає безперервну підтримку своїм споживачам.

Компанія Ozen Kompresor виготовляє:

  • Гвинтові компресори
  • Гвинтові бустерні компресори
  • Поршневі компресори
  • Устаткування для очищення стисненого повітря

Фундамент компанії Ozen Kompresor закладено у 1970 році Мехметом Озеном у невеликій майстерні. Виробляючи обладнання, яке завдяки відмінній якості та широкому асортименту успішно експлуатується впродовж довгого часу в промисловому секторі Туреччини, компанія Ozen Kompresor разом із концепцією виробництва, що ґрунтується на великих очікуваннях клієнтів, продовжує зростати й сьогодні. Завдяки великій мережі продажу та сервісного обслуговування, Ozen Kompresor перетворилася на велику сім’ю.

З 2012 року компанія Ozen Kompresor працює на власному розташованому в Організованій Промисловій Зоні міста Конья заводі, територія якого становить більше 20 000 м².

Завдяки оновленому заводу та застосуванню передових технологій Ozen Kompresor забезпечує значну частку виробництва гвинтових компресорів, повітряних компресорів низького й середнього тиску (від 2,5 бар до 40 бар), а також фільтрів та осушувачів стисненого повітря.

У компресорах Ozen Kompresor встановлюються електродвигуни компанії WEG – найбільшого на американському континенті виробника електродвигунів.

WEG – другий в світі (після Siemens) виробник низьковольтних (до 1000 вольт) і третій (після Siemens і ABB) виробник високовольтних електродвигунів.

Заводський комплекс WEG у Жарагуа-ду-Сул із площею виробничих приміщень близько 860 тис. м² є найбільшим у світі заводом із виробництва електродвигунів.

Компанія випускає на рік більше 12 млн. електродвигунів та іншого енергетичного обладнання на суму понад 3,6 млрд. доларів США.

WEG експортує продукцію в більш ніж 110 країн світу, має представництва та сервісні організації на всіх п’яти континентах.

У 2009 році WEG одним із перших у світі почав випуск спеціальних лінійок синхронних електродвигунів WMagnet і WQuattro найвищого класу енергоефективності IE4. Крім унікально високого ККД, двигуни мають підшипники з неперевершено високим ресурсом –100 тис. Годин.

У 2012 році WEG запустив випуск лінійки асинхронних електродвигунів із короткозамкненим ротором найвищого класу енергоефективності IE4 – саме ці двигуни й використовує Ozen Kompresor для виробництва компресорів.

Як результат – на даний момент компресори Ozen Kompresor мають двигуни з найвищим ККД.

У базовій комплектації всі електродвигуни компресорів Ozen Kompresor оснащені датчиками температури в обмотці, що є найкращим способом захисту від перегріву. При досягненні високої температури електродвигуна сигнал про перегрів відображається на контролері компресора, за умов досягнення граничної температури двигун вимикається системним управлінням компресора.

Також в електродвигунів IE4 максимально високий клас енергоефективності.

Компресори Ozen Kompresor мають активну систему охолодження. Радіатори збільшеного типорозміру забезпечують гідне охолодження навіть у найважчих умовах експлуатації.

Корпус компресора сконструйований таким чином, що електродвигун і гвинтовий блок розташовані в “найхолодніших” зонах компресора.

Радіатори компресора легко знімаються для очищення.

Спеціальний вентилятор високого тиску системи охолодження дозволяє приєднати повітропровід до компресора для відводу теплого повітря на великі відстані без додаткового вентилятора.

Також у компресорах Ozen Kompresor конструкцією передбачена установка системи рекуперації тепла, яка дозволяє використовувати тепло компресора в корисних цілях, наприклад, для нагріву води або для опалення суміжних приміщень.

Завдяки тому, що стиснене повітря на виході з компресора всього на кілька градусів тепліше за повітря на всмоктуванні:

  • повітря містить мінімальну кількість вологи,
  • повітря містить мінімальну кількість масла,
  • знижується навантаження на осушувач і фільтри, якщо вони використовуються після компресора.

У компресорах Ozen Kompresor найефективніша двоступенева система очистки стисненого повітря від масла – горизонтальний бак-сепаратор для попередньої очистки стисненого повітря, а для фінального очищення – змінні, накрутні фільтри.

Система сепарації дозволяє домогтися найвищих показників якості стисненого повітря.

Компанія АБ ТЕХНОЛОДЖИС є офіційним представником компанії Ozen Кompresor (Туреччина) на території України. Наші фахівці забезпечують проектування компресорних станцій, постачання та монтаж компресорного устаткування, деталей комплектації та пневмоприводів. Висококваліфіковані Сервіс-Інженери компанії забезпечують постачання запасних частин, а також проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Для отримання більш детальної інформації подзвоніть або напишіть нам, і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання.